Televizyon başarısı gişeye yansır mı

Televizyon başarısı gişeye yansır mı

En son Kirli Sepeti'nde Murat karakteriyle rol alan ve diziye veda eden Halil İbrahim Ceyhan, bu kez farklı bir projeyle gündeme geldi. Oyuncu, ilk sinema filmi 'Son Bilet'in startını verdi. 2 hafta sürecek çekimler, geçtiğimiz günlerde başladı. Film için sakallarını kesip bıyık bırakan Halil İbrahim Ceyhan, yeni imajıyla sosyal medyada da çok konuşuldu. Yakışıklılığı dünya listelerinde tescillenen oyuncu, yeni rolü için değiştirdiği tarzıyla hayranlarının beğenisini kazandı.

Yönetmenliğini Gökhan Arı'nın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Ali Tugay ve Taner Şahin'in kaleme aldığı Altayaz Film imzalı 'Son Bilet'te ayrıca Altan Erkekli, Hamdi Alkan ve Zeynep Alkan gibi isimler rol alacak.

Halil İbrahim Ceyhan, benim de oyunculuğunu beğendiğim isimlerden birisi. Onu ilk kez beyazperdede izleyecek olmak şimdiden heyecanlandırıyor. Bakalım, televizyondaki başarısını sinemada da gösterebilecek mi

Zara'nın 'Yine Sen'i

Zara, yepyeni şarkısı 'Yine Sen'i Zirve Müzik etiketiyle geçtiğimiz günlerde yayınladı.

Sözleri ve müziği Gökhan Tümkaya'ya ait şarkının aranjesini Elber Tutkuş yaptı. Modern altyapısıyla dikkat çeken şarkı, aşkın en saf hâlini anlatıyor. Cem Erdem'in çektiği 'Yine Sen'in klibi çok hoş olmuş.

Müzik yorumcusu