Bu hafta size ne getirecek

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Kritik tutulma mevsimindeyiz. Bu hafta 2 Nisan'dan itibaren iletişim gezegeni Merkür geri gitmeye başlıyor. Bu dönemde karışıklıklar, eksikler ve iletişimorganizasyon problemleri daha çok gündeme gelebilir. Aşkta ve parasal konularda 3 Nisan civarında daha dikkatli ve gerçekçi olmalıyız. Hayal içinde olduğumuz pek çok şey var. 5 Nisan'dan itibaren Venüs Koç burcuna ilerleyerek ilişkilerimize sıcak ve samimi bir hava getirmekte. 5-6 Nisan günlerinde ise bitmekte olan konular ve sıkışıklıklar söz konusu olabilir. Beklenmedik olayların içinden geçiyoruz.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim

31 Mart Pazar

Daha hevesli ve hareketli olabileceğimiz bir gündeyiz. Abartılı durumlar da olabilir.

1 Nisan Pazartesi

Haftaya gerçekçi ve daha kontrollü bir hava içinde başlıyoruz.. Plan yapmak gerekiyor.

2 Nisan Salı

Sorumluluklar ve en iyisini yapma çabası dikkat çekmekte. Mücadele içindeyiz.

3 Nisan Çarşamba

Günün ilk yarısında kriz içeren durumlarla karşılaşabiliriz. Öğle sonrasında gruplar ve sosyal konular öne çıkıyor.

4 Nisan Perşembe

Bugün düşüncelerimizde daha kararlı ve yenilikçi olabiliriz. Grup çalışmaları önemli.

5 Nisan Cuma

Olaylara katı ve sabit düşüncelerle bakmalıyız. Günün ilk yarısında bazı sıkışıklıklar yaşanabilir.

6 Nisan Cumartesi

Bizi sıkıştıran ve hoşnutsuzluk yaratanlar söz konusu. Elde olmayan nedenler ve şanssızlıklar gündeme edebilir

Haftalık Yorumlar

KOÇ Ateş Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Burcunuzda ilerleyen Güneş size daha fazla cesaret ve yeni adımlar atma isteği getiriyor. Ancak bu dönemde duygusal nedenler ve kimi zaman çok açık olmayan koşullar yüzünden hatalı adımlar da söz konusu olabilir. 2 Nisan civarında iş ve sorumluluklar alanında yapacak çok şey var. Belirli kararları yeniden gözden geçirmek gerekecek. 5 Nisan civarında sizi daha hassas kılan nedenler ve bitişler dikkat çekebilir. 5'inden itibaren aşkta, ilişkilerinizde duygularınızı daha açık ve samimi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

BOĞA Toprak Sabit (21 Nisan 20 Mayıs)

Bugünlerde hazırlık aşamasında olan konular ve aynı zamanda bekleme yaratan değişiklikler söz konusu olabilir. Özellikle net ve düzgün karar vermek bu dönemde pek kolay olmayabilir. Gizli kalan şeylere dikkat edilmeli. Ayrıca gruplar içinde ya da sosyal alanda da sizi test eden koşullar var. 2 Nisan civarında uzaklar ve yabancılarla ilgili konular daha fazla çaba gerektiriyor. 5 Nisan civarında gruplar içinde bazı fedakarlıklar ve bitişler dikkat çekebilir. 5'inden itibaren aşkta ve parasal konularda daha öngörülü karar vermelisiniz.

İKİZLER Hava Değişken (21 Mayıs 21 Haziran)

Tutulma mevsiminin gündemde olduğu bu dönemde gelecek yönünde yeni fikirler ve adamlar içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda çalışma hayatında daha fazla çaba ve mücadele söz konusu. 2 Nisan civarında finansal bir konuda elinizden gelenin en iyisini yapma çabası içindesiniz. Bu dönemde önemli kararları yeniden gözden geçirebilirsiniz. 5 Nisan civarında özellikle iş hayatında tamamlanması gereken pek çok şey var. Bu tarihten itibaren gruplar ve arkadaşlıklar size yeni heyecanlar getirmekte.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

YENGEÇ Su Öncü (22 Haziran 22 Temmuz)

Tutulmaların gerçekleştiği bu dönemde hem iş, hem de ev cephesinde dikkat çekici değişiklikler gündeme gelmekte. Mesleki konularda kendinizi daha fazla gösterme çabası içindesiniz. Yabancılar ya da uzaklarla ilgili durumlar sizi bu dönemde daha fazla meşgul edebilir. 2 Nisan civarında iş hayatında ve karşılıklı konularda daha gerçekçi ve ciddi olmaya özen göstermelisiniz. İlişkileriniz de hassaslaşabilir. Önemli konuları gözden geçirmek gerekiyor. 5 Nisan civarında kendinizi daha fazla ifade etme imkanı bulacaksınız.

ASLAN Ateş Sabit (23 Temmuz 23 Ağustos)

Şahsi alanda kendinizi göstermek ve fikirlerinizi anlatmak için daha fazla motive olabilirsiniz ancak bu dönemde finansal konularda ve ortaklaşa işlerde bazı sıkıntılar ya da tartışmalar gündeme gelebilir. 2 Nisan civarında çalışma hayatına ve sağlık konusuna daha fazla özen göstermelisiniz. Uzaklarla ilgili işler yeniden gözden geçirilebilir. 5 Nisan civarında ise duygusal açıdan sizi test eden ve kimi zaman belirsizlik yaratan durumlar söz konusu olabilir. Bu tarihten itibaren aşkta daha olumlu tecrübeler söz konusu.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

BAŞAK Toprak Değişken (24 Ağustos 23 Eylül)

Bu dönemde ilişkiler ve karşılıklı konular önemli testler ve hassasiyetler getirmekte. Evlilikte ya da ortaklıklarda daha gerçekçi ve tutarlı olmaya çalışmalısınız. Aynı zamanda bu dönemde bazı krizler ve endişeler de dikkat çekebilir. 2 Nisan civarında aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha dengeli olmaya çalışın. İşle ilgili önemli kararları da gözden geçirmek gerekebilir. 5 Nisan civarında özellikle eşinizle ya da karşıtlık konular içinde sizi bağlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ Hava Öncü (24 Eylül 23 Ekim)

Bu dönemde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Karşıt burcunuz Koç'taki Güneş son 6 aydır devam eden koşulları değiştirmekte. Ayrıca bu dönemde çalışma ortamınız, sağlık ve hizmet konuları daha yorucu hale gelmiş olabilir. 2 Nisan civarında eve ya da ailenize yönelik bir konu için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Görüşmeler ve anlaşmalar yön değiştirebilir. 5 Nisan civarında ise özellikle çalışma hayatında ve beraber çalıştığınız kişilerle ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir.