Bu hafta size ne getirecek

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Bu hafta mücadele gezegeni Mars'ın Boğa burcuna ilerlemesi ile birlikte kendimizi güvende ve istikrarlı hissettiğimiz konulara daha fazla hassasiyet gösterebiliriz. Parasal durumumuz ve fazladan harcama gerektiren durumlar öne çıkabilir. 11 Haziran civarında inatlaşmamak ve gücümüzü doğru yönde kullanmak önem kazanıyor. Aksi halde kişisel çatışmalar söz konusu olabilir. 12'si civarında görüşmelerde ve iletişimde bazı engelleri aşmak gerekecek. 14 Haziran yakınlarında ise organize olmak, işleri tamamlamak ve planlarımızı gözden geçirmek açısından güçlü bir çaba içinde olacağız.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim

9 Haziran Pazar Güven ve istikrar aradığımız konularda daha hassas davranabiliriz. Ailevi durumlar da bizi meşgul edebilir.

10 Haziran Pazartesi Kişiliğimizi daha güçlü ortaya koyabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak çıkar çatışmaları da olabilir.

11 Haziran Salı Bugün dışa dönük çalışmalar bir arkadaşlıklar açısından olumlu sayılır. Ancak beklenmeyen durumları da hesaba katalım.

12 Haziran Çarşamba Kafaca oldukça meşgul edici bir gündeyiz. Işle ilgili konular ve detaylar hızlı bir şekilde ele alınabilir.

13 Haziran Perşembe Kimi zaman detaylar üstünde daha fazla durabiliriz. Iyimserliğimizi kaybetmeyelim.

14 Haziran Cuma Bugün bolca aksiyon ve çaba gündeme geliyor. Yanılgıya düşmemek için doğru bir plan yapmalıyız.

15 Haziran Cumartesi Hareket ve yolculuklar açısından enerjik bir gündeyiz. İlişkilerimizde daha sakin kalmaya çalışalım.

Haftalık Yorumlar

KOÇ Ateş Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde yakın çevreniz ve kafaca sizi canlı tutan gelişmeler dikkat çekiyor. Eğitim, yolculuklar ve merakınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar söz konusu. Ayrıca bu dönemde harcamalarınızı biraz daha dikkatli yapmaya özen göstermelisiniz. 10 Haziran civarında kendinizi göstermek konusunda oldukça kararlı davranabilirsiniz. 12'si civarında iletişimde daha planlı ve sabırlı olmak gerekebilir. 14'ü civarında ise özellikle işle ilgili konuları toparlamak ve organize etmek için daha büyük bir çaba içinde olabilirsiniz.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

BOĞA Toprak Sabit (21 Nisan 20 Mayıs)

Bu dönemde burcunuza ilerleyen Mars sizi her zamankinden daha kararlı ve mücadeleci kılıyor. Beklemede olan girişimler şimdi yeniden ele alınabilir. Aynı zamanda bu dönemde para durumunuzu ve yeteneklerinizi daha fazla geliştirmek için olanaklar var. 10 Haziran civarında eve ve ailenize yönelik konular için daha fazla girişimde bulunabilirsiniz. Ancak

iddialaşmalardan uzak ve daha sakin bir tavır içinde kalmaya bakın. 14 Haziran civarında ise sevdikleriniz ve yaratıcı bir konuda yapıcı bir çaba ortaya koyabilirsiniz.

İKİZLER Hava Değişken (21 Mayıs 21 Haziran)

Bu dönemde pek çok gezegen burcunuzda ilerlerken yeteneklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak. Kendinize güveniniz artıyor. Böylece ilginç fırsatlar da ortaya çıkabilir. Yine de bugünlerde özellikle maddi konularda öngörüsüz olmamaya çalışın. 10 Haziran civarında hareket, eğitim, düşüncelerinizi ifade etmek için kararlı bir çaba içinde olabilirsiniz. 12'si civarında daha iyi bir plan yapmaya çalışın ve sorumlulukları ihmal etmeyin. 14 Haziran civarında ise kritik gelişmeler sizi daha hızlı hareket etmeye zorlayabilir.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

YENGEÇ Su Öncü (22 Haziran 22 Temmuz)

Bugünlerde kafanızdakileri toparlamak ve zihinsel açıdan dağıtmamak için daha yapıcı ve sabırlı bir tavır içinde olmalısınız. Çift durumlar, belirsizlikler ya da gizli kalan şeyler yüzünden motive olmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ayrıca gruplar içinde, arkadaşlar arasında da bazı huzursuzluklar gündeme gelebilir. 10 Haziran civarında parasal konularda daha büyük bir gayret ortaya koyabilirsiniz. 14 Haziran civarında ise özellikle günlük işlerinizi toparlamak ve düzene sokmak için daha dikkatli bir tavır içinde olacaksınız.

ASLAN Ateş Sabit (23 Temmuz 23 Ağustos)

Bu dönemde sosyal alanda ve iş hayatında daha fazla çaba ve girişim dikkat çekiyor. Arkadaşlar arasında ve grup çalışmalarında hareketli ve verimli olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Ancak işte otorite figürleriyle ilgili konularda bazı tartışmalı durumlar ya da hırslar ortaya çıkabilir. 10 Haziran civarında kişisel alanda girişken ve başarılı olabilirsiniz. 14 Haziran civarında ise özellikle parayla ilgili konularda süregelen işleri tamamlamak ve organize etmek için önemli adımlar var.

BAŞAK Toprak Değişken (24 Ağustos 23 Eylül)

Bu dönemde dikkat çekeceğiniz ve kendinizi daha iyi gösterebileceğiniz güzel fırsatlar gelişiyor. Eğitimde, yabancılarla ilgili konularda ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz konularda başarılı olabilirsiniz. İçinde inanç ya da fikirlerinizin öne çıktığı durumlarda daha dengeli olmaya çalışın. 10 Haziran civarında tam olarak göremediğiniz ya da yönetmekte zorlandığınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde organize olmak çok önemli. 14 Haziran civarında şahsi konularda kendinizi ortaya koyabileceğiniz güçlü bir potansiyel var.

TERAZİ Hava Öncü (24 Eylül 23 Ekim)

Bu dönemde İkizler burcundaki gezegenler size güzel fırsatlar ve gelişme olanakları sunuyor. Yeni ve yabancı insanlar, eğitim fırsatları ve aynı zamanda uzaklarla ilgili konular, yolculuklar hayatınıza zenginlik ve renk getirebilir. Yine de bu dönemde birikimlerinizi daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. 10 Haziran civarında gruplar içinde kararlı davranmak başarı getirecek. 14 Haziran civarında ise eldeki işleri daha iyi yönetmek ve ihmalkar davranmamak gerekiyor. Mesleki alanda fedakarlık yapmanız gerekiyor olabilir.