11 Temmuz 2024 günlük burç yorumları

KOÇ: Kâr getiren işleri iyi takip ediyor ve duygularınızı işinize karıştırmıyorsunuz. Bugün, yeni iş bağlantıları için uygun bir gün değil. Olayları iyi irdelemeli fakat, hemen karar vermemelisiniz. Beklemeyi öğrenmelisiniz.

BOĞA: Sevdiğiniz insanla bir yere giderken herhangi bir sorun olmuyor. İki iyi aşık görüntüsü sergiliyorsunuz. Fakat, arkadaşlarınızla bir yerde toplu sohbetlere başlayınca; sanki tılsım bozuluyor, aranızda soğuk hava esiyor.

İKİZLER: Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz yüzünden, sevdiklerinizle aranıza mesafeler girdi. Sürekli hareket halinde olmanız sizi mutlu ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür, ortak ilişkiler konusunda size destek vermeye devam ediyor.

strong class"read-more-detail"Haberin Devamı

YENGEÇ: İçsel olarak hep tercih edilen kişi olmak istiyorsunuz. Bu alanda yapamayacağınız şey yok. Kaybettiğiniz zamanı kazanmak sizin elinizde. Eski hatalarınızı tekrarlamamalısınız. Alçak gönüllü olduğunuz zaman kazanacaksınız.

ASLAN: Görüşeceğiniz konu sizin için ekonomik avantajlar sağlayabilir. Bu nedenle karşınızdaki kişiye karşı bilgiçlik taslamayın. Konuya da çok hâkim olabilirsiniz. Alçak gönüllü davranmakla çok şey kazanacaksınız. Unutmayın.

BAŞAK: Aşkta zor fakat, ilgi çekici günler yaşıyorsunuz. Karşıt Neptün size olumlu destek verirken, aşırı hassasiyet ve derin duygularda yoğunlaşma var. Yakın geçmişinizdeki olaylar, istemeseniz de aşkınıza pürüzler sunuyor. Sabretmelisiniz.

TERAZİ: Yaptığınız işle ilgili abartılı konuşmayın. Bugünün de diğer günlerinizden farkı yok. Yorgunluğunuzla ilgili sitemli hareket edip, kendinizi naza çekmeyin. Bu durumda anlayış gösterecek yakınlarınız bile uzak kalıyor.

AKREP: Doğru bildiğinizden şaşmıyor olmanız, çevrenizi oldukça kızdırıyor. İnatçı yapınızı biliyor, fakat kendinizi dizginleyemiyorsunuz. Bugün, olaylar karşısında soğukkanlılığınızı kaybetmemeli, daha ılımlı olmalısınız. Sakinliğe ihtiyacınız var.