Mourinho tehdidi ve kavgalar...

Bir gün önce "Kongre mi, kavga mı" diye bir yazı yazmıştım. Dün başlayan Fenerbahçe kongresinde gördük ki iki taraf da barut fıçısı. Bugüne kadar çok kongre takip ettim. Ancak başlarken kongre terk eden başkanı ilk defa gördüm. YDK Başkanı Şekip Mosturoğlu'nun kongre divan başkanı seçimini Vefa Küçük'e kaybetmesiyle kavgalar başladı. Hem Aziz Yıldırım'a hem Ali Koç'a hem de Vefa Küçük'e yapılan protestolar hoş olmadı. Acun Ilıcalı'nın televizyonculuğunu konuşturup yaptığı açıklamaların genelinde Mourinho vardı; Yıldırım'a adeta gözdağı veriyordu.

Haberin Devamı

Kolay değil

Ya kürsüye gelip, ailelerine video çektiren konuşmacılara ne demeli Hepsi Fenerbahçe için değil, kendileri için konuştular. Dün Yıldırım'ı destekleyen adı gazeteci olanlar, Ali Koç'a yağ çektiler. Kongreyi terk eden Aziz Yıldırım'ın, "Stadı terk etmeseydim kavga çıkacaktı" açıklaması günün aslında özetiydi. İki tarafın ağır toplarıyla konuştum, "Biz kazanırız" diyorlar. Şu bir gerçek ki; Koç'un işi 2018 kongresi kadar kolay değil.

YORUM YAZ Sıradaki haber yükleniyor... Mourinho tehdidi ve kavgalar... - Faik Çetiner BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE GALATASARAY TRABZONSPOR EURO 2024 EURO 2024 Haberler Takımlar Fikstür Puan Durumu Stadyumlar Videolar Süper Lig Süper Lig Haberler Fikstür Puan Durumu Takımlar Basketbol Basketbol Haberler ING Basketbol Süper Ligi Euroleague EuroCup NBA Voleybol YAZARLAR YAZARLAR Bugünün Yazıları Tüm Yazarlar Canlı Skor Diğer Sporlar Diğer Sporlar Olimpiyatlar Ampute Atletizm Satranç Bisiklet Hentbol Güreş