Verilen penaltı ucuzdu

Fenerbahçe ile G.Saray'a verdiğiniz penaltı ve faulleri, 'Bu takımların aleyhine çalarım' derseniz sizi alnınızdan öperim

Aslında İsmail Kartal, İrfan Can yerine neden Cengiz'i tercih ediyor anlamak mümkün değil. Çünkü İrfan Can çok değişik şeyler yapan, kısa ve uzun oynayan bir oyuncu. Cengiz hep aynı işleri yapıyor, daha da kötüsü fizik olarak hazır olmadığı için rakibiyle fiziksel temaslara girip oyundan atılmayı bekliyor. Kartal, bazı tercihlerinde direterek takımı sahada diri tutamıyor. Fenerbahçe'deki oyuncuların üzerine yük eşit binmiyor. Bazıları bazılarının sırtına binerek gidiyorlar! Alanyaspor son 10 dakika biraz daha dikkatli top kullansa 3'ü de bulabilirdi. Dün geceki maç için bir düz mantık yapalım.
Fenerbahçelilerin hakeme söyleyecek bir şeyleri var mı Bence yok. Zemine söyleyecekleri bir şey var mı Hayır... Hava şartlarına söyleyecek bir şeyleri var mı Hayır... Seyirciye bir şey söylemeye hakları var mı Hayır... Geriye ne kalıyor, aynaya bakmak! Hakem yeni yetişen hakemlerden... Hata yaptı mı yaptı. Bence Fenerbahçe'ye çaldığı penaltı ucuzdu. Penaltı gibi penaltı mıydı Değil... Bu pozisyona ceza sahası dışında faul verir misin, ben vermem.