Karşılıklı anlayış şart

54 yaşındayım. Bunalıma girince, depresyon ilacı verdiler. Son 6 aydır hanıma faydamız dokunmuyor. Erken boşalma sorunu yaşıyorum. Hapları almaya devam edeyim mi
ÖNCELİKLE sıkıntınızı eşinizle paylaşın. Bu iş, karşılıklı anlayışla çözülür. Ani ve aşırı gelişen sıkıntılar, korkular ve kullanılan ilaçlar aşkı olumsuz etkileyebilir. Özellikle depresyon ilaçları cinsel isteğe zarar verir. Hipertansiyon ilaçları, idrar söktürücüler ve sinir sistemini etkileyen ilaçlar da aynı etkiyi gösterir.
Yan etkisini görürseniz hemen ilacı yazan doktorunuza bilgi verin. Yeniden tedaviler düzenlensin.
ÇOCUĞUMUZ OLMUYOR
İki yıldır evliyiz. Çocuğumuz olmuyor. Benim sperm testim normal. Eşimde hastalık yok. Başka ne yapabiliriz
ÖNCELİKLE aynı doktorun takibinde kalın. Erkek için üroloji uzmanı, adın için kadın hastalıkları ve doğum uzmanı takibi şart.
Erkeklerde penis hastalıkları da çocuk olması açısından risk olabilir.
İdrar deliğinin penisin uç noktasında olmayıp orta kısımlarına doğru olması söz konusu olabilir. Bu da meninin kadın cinsel organına tam boşalmasına engel olur. Doğuştan veya sonradan olan penis eğriliği ilişkide zorlanma ve meninin iletilmesinde güçlüğe neden olabilir.
Doktoru seç, takibe geç.
SOHBET ET
34 yaşındayım. Daha genciz ama aşkta istediğim mutluluğu bulamıyorum. Hanım çapkınlık yaptığımı düşünüyor! İlaç kullandım.
Alerji yaptı. Başka çaresi yok