Pucca niyetökezledi

Jale Tuncer, 7 Şubat günü saat 17.55'te X hesabından şunları yazdı: "İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan PuCCaa ilk bir yıl kirayı ya eksik ya da geçirdi.

Biz ise uzun zaman bunu önemsemeyip adli süreci çok geç başlattık. Son 16 aydır kira ödemeden evimizde yaşıyor. Eve verilen zararlar da cabası."

X'te 445 kişinin takip ettiği Jale Tuncer'in bu paylaşımının bu satırları yazdığım ana kadarki çarpan etkisine bakar mısınız

533 kişi bu paylaşımı yeniden gönderdi, 156 hesap alıntıladı, 4 bin 977 kişi de beğendi.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Sıkı durun, şimdi bu paylaşımın ne kadar görüntülendiğinde sıra...

1.8 milyon görüntülenme aldı, yani o kadar X kullanıcısı yazılanları okudu.

İnternet sitelerinde de haber oldu ev sahibinin Pucca isyanı...

Kiracısının yasalardaki boşluklardan yararlanıp, tahliye sürecini uzattığını, Nişantaşı'ndaki 31 dairede 10 bin 500 lira kirayla oturduğunu, ama 16 aydır tek kuruş ödemediğini sosyal medyasından duyuran Jale Tuncer'in iddialarına yazar ve sosyal medya fenomeni Pucca'dan yanıt gecikmedi. Gerçek adı Selen Pınar Işık olan Pucca, şunları yazdı:

"Yaşadığım zorlu süreçleri beni takip edenler zaten biliyorlar.

Oğlumun başına gelen talihsiz kaza üzerinden kendi yaşadığım ekonomik zorlukların arkasına sığınmak istemiyorum ama zor günlerdi... Tek başıma bunların altından kalkmaya çalışıyorum tökezlesem bile...

Zaten evi boşaltma sürecinde olduğum ve davanın devam ettiği yasal süreçte neden magazin sayfalarında olduğumu anlamış değilim. Haber kanallarının röportaj taleplerini kabul etmiyorum, oğlum altı yaşında ve zaten yeterince kötü günler geçirdik, daha fazla psikolojimizin bozulmasına izin vermeyeceğim.

Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi meşgul ettiğim için kendi adıma özür dilerim, bunun dışında da bir açıklama yapmayacağım."

Nişantaşı gibi İstanbul'un en lüks ve gözde semtlerinden birinde 31 dairede 10 bin 500 liraya oturan Pucca'nın kirasını niye ödeyemediğine dair açıklamayı iyi okumak lazım.