Warning: getimagesize(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/koseyazarioku/public_html/yzr.php on line 106

Warning: getimagesize(http://www.koseyazarioku.com/images/resim_yazar/36/afsin-yakuboglu.jpg): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/koseyazarioku/public_html/yzr.php on line 106

Afşın Yakuboğlu Tüm Yazıları

329 yazı (1 - 10 arası) listeleniyor

Ateşbibi tek

İzmir'de ikinci ayaktaki Kanman Star'ı birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Bana ile Oya... Adana'da ise dördüncü ayaktaki Ateşbibi oldukça şanslı. Rakip arayanlara Oğuzboylu ile Dede Seydo'yu öneririm. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

25.11.2018
56 0 0

Tınız Beyi!

İstanbul'da son ayaktaki Tınız Beyi'ni başta tutuyorum. Rakibi Çeko Dayı'dır. Adana'da ise ilk ayaktaki Çağlasu en şanslı gördüğüm isim. Rakibi Unchained Melody... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

24.11.2018
33 0 0

Baldağı şanslı

İzmir'de ilk ayaktaki Baldağı ile ikinci ayaktaki Karamıh en şanslı isimler. Baldağı'nın rakibi Canözgü ile Lady Hatun, Karamıh'ın ise Benligül ile Ultra... Kocaeli'nde ise üçüncü ayaktaki Over A Shilling bir adım önde... Rakip Kırcaali... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

23.11.2018
27 0 0

İzmir'de Celaliye!

İzmir'de dördüncü ayaktaki Celaliye'yi başta tutuyorum. Rakibi Ertemiz olur düşüncesindeyim. Sürpriz atım ikinci ayaktaki Pinokyo... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

22.11.2018
36 0 0

Kızıl Tüy!

İstanbul'da dördüncü ayaktaki Kızıl Tüy'ün iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Rampage'dir. Sürpriz ilk ayaktaki Ulukaan... Bursa'da ise ikinci ayaktaki Ildır Beyi en şanslı gördüğüm safkan... Rakip Salamis... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

21.11.2018
34 0 0

Monteverde

Adana'da dördüncü ayaktaki 'yi birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Hakk Hanı'dır. Sürpriz ilk ayaktaki Lombardi. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

20.11.2018
30 0 0

İzmir'de Babaarif!

İzmir'de dördüncü ayaktaki Babaarif'i tek tutuyorum. Rakibi Aslanturbo olur düşüncesindeyim. Adana'da ise İz Bırakan ile birincilik mücadelesi yapacak olan Baba Cuvee'i bir adım önde görüyorum. Bu iki safkandan sonra Şanlıçocuk değerlendirilmeli. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

18.11.2018
27 0 0

Beyaz Adam!

İstanbul'da son ayaktaki Akdamar'ın iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Akharman olur düşüncesindeyim. Adana'da ise beşinci ayaktaki Beyaz Adam'ı başta tutuyorum. Rakibi Neşvan... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

17.11.2018
30 0 0

Kocaeli'nde Demirden!

Kocaeli'nde son ayaktaki Demirden'i tek tutuyorum. Birincilik serisini bu yarışta da sürdüreceğine inanıyorum. Rakip ararsanız Gülenyüz'ü değerlendirin. İzmir'de ise teksiz bir altılı yaptım. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

16.11.2018
35 0 0

Jungle Man!

İzmir'de ilk ayaktaki Jungle Man'i birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Bana olur düşüncesindeyim. Sürpriz dördüncü ayaktaki Toros Aslanı... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

15.11.2018
27 0 0