Afşın Yakuboğlu Tüm Yazıları

342 yazı (1 - 10 arası) listeleniyor

Zaferimol!

Ankara'da ilk ayaktaki Özbilden bir adım önde. Rakibi Buzul olur düşüncesindeyim. İzmir'de ise beşinci ayaktaki Zaferimol'un bu gruba üstünlük sağlamasını bekliyorum. Rakip Zamana Karşı... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

18.04.2019
1 0 0

Duke Of İstanbul

Adana'da dördüncü ayaktaki Demirbüken'i birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Kızılşahin olur düşüncesindeyim. Kocaeli'nde ise dördüncü ayaktaki 'u başta tutuyorum. Rakibi Andiamo... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

16.04.2019
0 0 0

İzmir'de Lozan!

İzmir'de üçüncü ayaktaki Lozan'ın iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Pinokyo ile Angeletta... Dördüncü ayaktaki Can Dadaş da formda. Rakibi Alaçatı Ağası... Adana'da ise son ayaktaki Topraksu'yu başta tutuyorum. Rakibi Efil Efil... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

14.04.2019
1 0 0

Spartacus!

İstanbul'da dördüncü ayaktaki Torcularis bir adım önde gözüküyor. Rakipleri Grashof ile Akdağ Fırtınası... Adana'da ise dördüncü ayaktaki Spartacus'ün iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Mister Rain... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

13.04.2019
0 0 0

Mister Bond

Kocaeli'nde ilk ayaktaki 'un iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Abbasoğlu olur düşüncesindeyim... İzmir'de son ayaktaki Baydöker bir adım önde. Rakibi Big Dadaş... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

12.04.2019
0 0 0

Miss Sebahat!

İzmir'de üçüncü ayaktaki Bafralı'yı birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Beach Life ile Last Number... Şanlıurfa'da ise ilk ayaktaki Miss Sebahat bir adım önde. Rakibi Serseri Kral... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

11.04.2019
1 0 0

Strong Belief!

Adana'da üçüncü ayaktaki Strong Belief'i birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Kafacan olur düşüncesindeyim. Kocaeli'nde ise sürpriz tekim üçüncü ayaktaki Lieserl... Rakibi Ruggiero... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

09.04.2019
3 0 0

Over Clouds!

İzmir'de dördüncü ayaktaki Over Clouds koruduğu formuyla yarışın en şanslı ismidir. Rakibi Eagle Paw olur düşüncesindeyim. Adana'da ise teksiz bir altılı yaptım. Tek koymak isteyenler dördüncü ayaktaki Oğlum Berat-Kinowa ikilisinden birini tercih edebilirler. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

07.04.2019
2 0 0

İstanbul'da Hıawatha

İstanbul'da üçüncü ayaktaki Hıawatha ilerleyen formuyla bir adım önde. Rakibi Carrot... Adana'da ise dördüncü ayaktaki Kadhan'ın iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Yoldaş... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

06.04.2019
1 0 0

Pissca!

Kocaeli'nde beşinci ayaktaki Pissca'yı birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Akdere... İzmir'de ise dördüncü ayaktaki Celal Baba'nın iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Muammer Bey... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

05.04.2019
3 0 0