"Bütün gazete ve internet medyası köşe yazarları ve karikatürlerini buradan takip edin."

Afşın Yakuboğlu Tüm Yazıları

452 yazı (1 - 10 arası) listeleniyor

Küçüktunca!

İzmir'de üçüncü ayaktaki Küçüktunca'yı bir adım önde görüyorum. Rakibi yarış pişkinliğine sahip Jetstar ile son koşusunda kıpırdanmalar gözlemlediğimiz Özeser Kızım olur düşüncesindeyim. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

19.03.2020
4 0 0

Teksiz altılı

İstanbul'da teksiz bir altılı yaptım. Bursa'da ise dördüncü ayaktaki Özekan'ı tek bırakıp altılımın çatısını oluşturdum. Özekan'ın rakibi olarak Akağaç'ı görmekteyim. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

18.03.2020
2 0 0

Constellation!

Adana'da teksiz bir altılı yaptım. Kocaeli'nde ise dördüncü ayaktaki Constellation'ı rakiplerine oranla daha şanslı görüyorum. Yanına tay yazmak isteyenler Winter Love ile Awesome Filly'i değerlendirebilirler... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

17.03.2020
2 0 0

Biceroğlu şanslı

İzmir'de ilk ayaktaki Biceroğlu'nu başta tutuyorum. Rakibi Aşıkbey... Adana'da ise üçüncü ayaktaki Jamala bir adım önde. Rakipleri Hopeful ile Rotasız Seyyah... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

15.03.2020
3 0 0

Jedi tek

İstanbul'da üçüncü ayaktaki Jedi birinciliğe yakın gözüküyor. Rakibi Padre Padrone ile Ulan Bator... Adana'da ise ikinci ayaktaki Hanamichi ile üçüncü ayaktaki Runner Bull öne çıkan isimler. Hanamichi'nin rakibi Aytek, Runner Bull'un ise Arts Man... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

14.03.2020
4 0 0

Kapaklıcan!

Kocaeli'nde dördüncü ayaktaki Kapaklıcan'ın bir kez daha kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlar Eğil Miri'yi değerlendirsin... İzmir'de ise dördüncü ayaktaki Birumut en şanslı gördüğüm isim. Rakibi Göktekinoğlu... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

13.03.2020
3 0 0