Afşın Yakuboğlu Tüm Yazıları

430 yazı (1 - 10 arası) listeleniyor

Robin Son!

İzmir'de dördüncü ayaktaki Robin Son'u birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Neos... Kocaeli'nde ise yine dördüncü ayaktaki Latika oldukça şanslı. Rakibi Only For Love... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

21.02.2020
1 0 0

My Royal Sun!

İzmir'de ikinci ayaktaki Fresh Youlself ile üçüncü ayaktaki My Royal Sun'ı birinciliğe yakın görüyorum. Fresh Yourself'in rakibi Ovel All ile Giallo Ragarazza... My Royal Sun'ın ise Akarca Khan ile Ova Kartalı...Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

20.02.2020
2 0 0

Sülümbüke bir adım önde!

İstanbul'da üçüncü ayaktaki Sülümbike'yi bir adım önde görüyorum. Rakibi Hopa Şahini ile Babaismail... Bursa'da ise üçüncü ayaktaki Babürbey'in iyi koşmasını bekliyorum. Rakibi Cesurhalim ile Bölükbey...Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

19.02.2020
2 0 0

Bumble Bee!

Adana yarışlarında beşinci ayaktaki Bumble Bee'yi birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Smiley Rose... Kocaeli'nde ise ikinci ayaktaki Atom Cemil ile üçüncü ayaktaki Memduhağa bir adım öndeler. Atom Cemil'in rakibi Casnar ile Fatihin Gülü... Memduhağa'nın da rakibi Çaltepe ile Gümüşkesen... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım

18.02.2020
1 0 0

Mystical Victory!

İzmir'de ikinci ayaktaki Mystical Victory birinciliğin en güçlü adayıdır. Rakibi Seda Kızım ile Cahide Sultan... Adana'da ise ikinci ayaktaki Girayer bir adım önde. Rakip Sonyalaz ile Berk Oğlu... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

16.02.2020
1 0 0

Lady Of Parthenia!

İstanbul'da üçüncü ayaktaki Lady Of Parthenia birinciliğe yakın gözüküyor. Rakibi Dolphins Girl...Adana'da ise son ayaktaki Daintree bir adım önde. Rakibi Dark Victory ile Fast Fantastic... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

15.02.2020
2 0 0

Mourinho 4'te 4 yapacak mı

Kocaeli'nde üçüncü ayaktaki Mourinho yine birinciliğin en güçlü adayı... Bakalım bu kez de kazanıp 4'te 4 yapacak mı Rakip isterseniz Stell Brothers ile Kara Yaşar'ı değerlendirin... İzmir'de ise dördüncü ayaktaki Extravagant'ı başta tutuyorum. Rakipleri Gold Fish ile Alaybey olur düşüncesindeyim. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için haz

14.02.2020
1 0 0

İzmir'de Darkin!

İzmir'de beşinci ayaktaki Darkin'in bu gruba üstünlük sağlamasını bekliyorum. Rakip isterseniz Biggy ile Win Runner Win'i değerlendirin. Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

13.02.2020
1 0 0

Atik Atik!

Adana'da cazip bir tek yazacağım. Üçüncü ayaktaki Bumbai... Rakipleri Özbatu ile Katı Semih... Kocaeli'nde ise dördüncü ayaktaki Atik Atik... Rakibi Uçanbeyin Oğlu... Herkese bol şanslı bir gün diliyor, sizler için hazırladığım altılılara geçiyorum:

11.02.2020
2 0 0

Baş Hükümdar!

İzmir'de dördüncü ayaktaki Baş Hükümdar'ı birinciliğe yakın görüyorum. Rakibi Kardeşcan. Adana'da ise beşinci ayaktaki Palawan'ı bir adım önde görüyorum. Rakibi Beceriklihan ile Palawan...

09.02.2020
3 0 0