Yunanistan'la Yunanistan oynadı sanki

Fernando Santos, Beşiktaş'ı yavaş yavaş eskiden çalıştırdığı milli takıma benzetiyor.

Beşiktaş, Fernando Santos'la 5 lig maçına çıktı, 4'ünde gol atamadı. Karagümrük galibiyetini Santos'a yazamıyorum, zira o takım hâlâ Serdar Topraktepe'nindi. Pendik'e, Adana'ya, Sivas'a gol atamadılar. Trabzonspor'u pragmatik oyunla, çoğunlukla topu rakiplerine bırakarak, bir Semih Kılıçsoy solosuyla yendiler. Trabzon 55'le oynadı, rakip ceza alanında topla buluşma verileri de 27'ye 10'du.

SANTOS'UN CV'SiNE DiKKAT

Peki Topraktepe ile Hatay'ı 2-1, Rize'yi 4-0 yenen, yine Serdar Hoca etkisinde Karagümrük'ü 3-0'la geçen takım Santos'la nasıl böyle bambaşka bir felsefeye büründü Bu sorunun yanıtı Santos'un CV'sinde gizli. Yıldızlar topluluğu Portekiz'i bile tutuculaştıran, ilk 15 maçta 9 kez 1-0'lık skorlar alan bir teknik adam Santos. Yunanistan'la da 49 maçın 29'unu 0-0, 1-0 ve 1-1 bitirmiş. Beşiktaş'ı da yavaş yavaş Yunanistan'a benzetiyor zaten. Gerçi dünkü maç özelinde sahada bir değil, iki tane Yunanistan olduğunu da söyleyebiliriz.

strong class'read-more-detail'Haberin DevamıGözden KaçmasınBeşiktaş'ta Fernando Santos'tan yeni transfer yanıtı: Saygısızlık olurHaberi görüntüle

MUCi HAZIR GELMiŞ