Farah'ın tuhaf kostümü

Farah Zeynep Abdullah'lı, Boran Kuzum'lu, Hande Ataizi'li 'yeni Aşk-ı Memnu' "Bihter"in galası yapıldı. Geceye FZA'nın kıyafeti diyemeyeceğim, "kostümü" damga vurdu.

Kostüm, çünkü kolları tülden ama gece kıyafeti değil. Altında danteli var ama kombinezon değil.

Yakası yüksek ve fermuarlı ama eşofman değil. Önü işlemeli ama kilim değil.

Yazıyla tarif etmesi zor, fotoğrafı incelemeniz lazım.

Maison Margiela'nın bu "ürünü" 124 bin küsur liraymışbir de. Parasını kendi verdiyse yazık oldu "Bergen" filminden kazandığı paralara.

Gerçi onun galasına da yine çok tuhaf bir kılıkla katılmıştı.

Yok 124 bini yapımcıya ödettiyse neyse o zaman, ziyan olmaz, evde temizlik yaparken falan giyebilir.

Buna mukabil Farah Zeynep Abdullah'ın filmin setinde birbirine girdiği Hande Ataizigöz doldurdu galada.

"Sen Bihter Ziyagil'sin, aptallık etme" repliğini taşıyacak en uygun isim olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Keşke Farah kavga edeceğine, nasıl giyinileceğine dair birkaç tüyo alsa Hande'den.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Farah'ın giysisi yüzünden ekibin gala fotoğrafı, kasım sonunda Zorlu PSM'ye gelecek İngiliz post punk grubu IDLES'in fotoğrafına benzemiş.

Bu arada Demet Akalın'ın Farah'ın kıyafetiyle ilgili yorumunu da çok beğendim.

Şuraya yazayım: "Ahhh Serenay çuval giyse yakışıyor işte..."

Turabi'nin akıl ötesi açıklaması

Survivor'a katılacağı açıklanan ve o gün bugündür rakiplerinin fotoğraflarına falan ateş eden Turabi, yarışmadan çekildiğini duyurdu. Bu kadar iddialı ve özgüvenli bir adayın yarışmadan çekilmesi haber tabii ama daha komik bir yanı var bu çekilişin. Turabi'nin ağzından dinleyelim:

"Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatayım. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. (Gizli ve güçlü yapıların da Turabi'den başka işi gücü yoktu.) Hatta Facebook'ta gördüğüm bir habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan da bu yapının üyelerinden. (Dikkat ederseniz örgüt gizli ama üyeleri Facebook'ta.) Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills'te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood'da senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. (E şimdi haklı burada. Koskoca Turabi'yi transfer edeceksen, Suudilerin Ronaldo'ya ödediği 75 milyon dolardan fazlasını gözden çıkaracaksın.)

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğinisöylediler. Hemen teklifi reddettim. (Buna yorum bile yapamıyorum.) Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum.