Aileye bir kız daha geliyor!

Arzu Alara'dan sonra Sabancı Ailesi'ne bir kız torun daha geliyor. Bebek bekleyen Pırıl Çetindoğan Kokuludağ'ın kızı olacak.

Ağustos ayında Nazlı-Hacı Sabancı çiftinin kızları Arzu Alara'yı kucaklarına almalarıyla Sabancı Ailesi, mutluluktan havalara uçmuştu. Kısa süre geçmeden, bir sevinç daha kapılarını çalmıştı.


Demet Sabancı Çetindoğan'ın 2021'de evlenen kızı Pırıl Çetindoğan Kokuludağ'ın bebek beklediğini ilk benden duymuştunuz. Pırıl Çetindoğan, Zarif Mustafa Paşa Yalısı'nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle nişanlısı Gökhan Kokuludağ ile evlenmişti.

Pırıl Çetindoğan Kokuludağ'ın bir kız bebek beklediğini öğrendim. Arzu Alara'nın doğumuyla büyük sevinç yaşayan aileye şimdi bir kız bebek daha katılıyor. Bu güzel haber nedeniyle aileyi tebrik ediyor; çiftin bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Londra'da sağlık fuarında

Her yıl 74 farklı ülkeden 1 milyon hastayı ağırlayan AcademicHospital, İngiltere'de düzenlenen en önemli turizm ve tanıtım organizasyonu WTM Fuarı'nda yerini aldı.

AcademicGroupAcademic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, dünyanın dört bir yanından sağlık ve turizm kurumunun katıldığı fuarda, Türkiye'nin ve AcademicHospital'ın gördüğü yoğun ilginin gurur verici olduğunu ifade etti. Excel Londra Uluslararası Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuara Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Türkiye Londra Büyükelçisi Osman Koray Ertaş da katıldı.


Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy

Okuruyla buluştu

40. Uluslararası Kitap Fuarı, kitapseverlerle yazarları buluşturdu. Genç yazar Ecem Naz Tunca da "Gazeteci Olunmaz Gazeteci Doğulur" adlı kitabını ikinci kez okuyucusuyla Tüyap'ta buluşturmanın onurunu yaşadı.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Merhum gazeteci Hulusi Tunca'nın başarı dolu hikâyesini anlattığı kitabında gazetecilikle ilgili gelecek nesillere derin fikirler verirken, her yaş grubundan okurun bu özel günde Tüyap'ta kendisiyle bulunmasının mutluluğunu yaşadı.

"Güzel Son" La BoucherIe sahnesinde