Burak, Arda Turan'ı örnek almalı

A Spor'da Burak Yılmaz, Montella'nın yardımcısı olmamalı dediniz... Konuyu biraz açar mısınız
Burak Yılmaz'ı futbolculuk ceketini çıkartıp Şenol hocanın yardımcısı olma konusunda kutlamıştım. Hatta Burak'ı mütevazi bir kimlikle hareket ederek, teknik adamın altında görev kabul etmesine antrenörlükteki geleceği adına olumlu bulmuştum. Ancak Beşiktaş'ın, Antalya'ya yenildiği maçtan sonra yaptığı açıklamalar bir teknik adamlık refleksine yakışmadı. Ayrıca bir röportajda dile getirdiği ifadeler çok yaralayıcı oldu. Yeni başladığı hocalık kariyerindeki ifadelerinden dolayı tepetaklak hale dönüşen Burak Yılmaz'ın milli takıma katkı sağlayacağına inanmıyorum. Burak kendi içinde yaşadığı travmaları önce aşmalı, hocalık konusundaki eğitimleri tamamlamalı, sonra da kankası Arda Turan gibi bir kulüpte görev alıp başarı merdivenlerini tırmanmalı. Şu anda Burak'ın, Montella'nın yardımcısı olması, oyuncularla yaşayacağı diyaloglardan dolayı zarar görmesine neden olur.
MHK BAŞKANI, DAVA AÇMASAYDI SUÇLAMAYI KABUL ETMİŞ OLURDU!
MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu uğradığı hakaretler nedeniyle Ali Koç'u mahkemeye verdi... Fenerbahçe de açıklama yaptı "istifa etmeli İbanoğlu" diye yorumunuz nedir
MHK Başkanı İbanoğlu eğer Fenerbahçe Başkanı sayın Ali Koç'u mahkemeye vermeseydi kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmiş olurdu. Fenerbahçe'nin dava süresinde İbanoğlu'nu istifaya davet etmesini bence TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi değerlendirmelidir. TFF başkanı, İbanoğlu'nun dava süresinde görevini yaparken tarafsız olamayacağına inanıyorsa İbanoğlu'nun istifasını beklemeden görevden alabilir. Ancak "Dava ayrı iş ayrı" bakışıyla davranıyorsa ve "Ben İbanoğlu'nun tarafsızlığına inanıyorum" diyorsa sorun yaşanmayacağına da kefil olacağının kanıtıdır. Fenerbahçe, İbanoğlu'nu mahkemeye vermesiyle ilgili bir şekilde şikayette bulunmuyor. İşini tarafsız yapacağı konusunda endişe duyduğunu vurguluyor... Sonuçta Büyükekşi seçilmiş bir başkan, İbanoğlu ise atanmış kişidir.