İnsanlık, LGBT'den büyüktür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler'deki programını takip etmek için ABD'ye uçarken aklımda Büyük Aile Platformu'nun İstanbul'da gerçekleştireceği "Büyük Aile Buluşması" etkinliği vardı.
LGBT propagandası, hatta dayatmasının tehdit ettiği "Çocuklarımız, Ailemiz ve İnsanlık İçin" sesini çıkarmayı amaç edinmiş STK'ların bir araya gelerek oluşturduğu platform tarafından buluşmanın bu yıl ikincisi gerçekleştirildi. Geçen yıl yapılan buluşma, LGBT lobisini o kadar tedirgin etmişti ki organize bir şekilde saldırıya geçmişlerdi.
Kısa bir arşiv taraması yaptığımızda, geçen yıl yapılan etkinliğe CHP Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen'in, HDP'nin, İyi Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na adaylığını erkenden ilan eden Ümit Özlale'nin, firari FETÖ tetikçisi Can Dündar'ın, TİP'in, Fatih Portakal ve Altaylı'nın tepki gösterdiğini görebiliyoruz. Ümit Özlale, "Nefret yürüyüşünden nefret ediyorum" yazacak kadar kendinden geçmişti.
Geçen sene yapılan etkinliğin başarısı üzerine bu yıl yürüyüşe davet için çekilen videonun RTÜK tarafından kanallarda kamu spotu olarak verilmesi LGBT lobisini daha çok kızdırdı. PKK taşeronu HDP'nin sosyetik yancısı TİP, sosyal medya hesabından etkinliği açıkça hedef gösterdi:
"İktidar eliyle televizyon kanallarına kamu spotları verilerek teşvik edilen LGBT'lere dönük ayrımcı söylem ve kadınları 'erkeklerin mülkü, evin bir hizmetçisi ve anne' rolüne sıkıştıran bir zihniyeti yansıtan 'Büyük Aile Buluşması' toplumu düşmanlaştırma politikasının yeni bir girişimidir."
LGBT lobisinin bu kadar çıldırmasının nedenlerinden biri, etkinliğin gayet medeni bir şekilde başlayıp bitmesi. Geçen yıl yapılan ilk yürüyüşe bu lobinin ateşli savunucularından gazeteciler karışmış, katılımcıların sinir uçlarına dokunacak sorular sormalarına rağmen tepki görmeden alandan ayrılmışlardı. Organizasyon komitesi de yayınladığı mesajlarla katılımcılara olası