Neptün karıştırıyor, Plüton güç veriyor

Bu hafta gökyüzünde oldukça karışık etkiler var. Bir yandan Güneş'in Neptün ile kuracağı sert kontakla amaçlarımız, hedeflerimiz konusunda kafa karışıklığı yaşayacağız. Aynı zamanda Güneş'in Plüton ile kurduğu güçlü etkileşimle de her eylemimizde güç kazanmak için çaba sarf edeceğiz.

Bu hafta Güneş ile Neptün karşı karşıya olacaklar.Cumartesi günü de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Sonbahar mevsimi resmen başlamış olacak. Terazi burcu insan ilişkilerini, evliliği, estetik ve güzellik konularını, sanat ve barış yapmayı sembolize eder.

DAHA ÇOK SEVİLELİM!

Bugün Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Venüs ile Jüpiter arasında kare açı oluşacak. Etki süresi - 4 gün. Sevgi çok yetmeyebilir; daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak, ilgiyi üzerimizde görmek isteyebiliriz.

Şekerli gıdaları canımız daha çok çekebilir, yeme ve içme biraz abartılabilir. Aşk konusunda, duygusal meselelerde abartılı davranışlar sergileyebilir, her türlü konuyu abartabiliriz. Lüks ve pahalı alışverişler yapabilir, değerli ürünler hediye edebilir veya alabiliriz. Bugün harcamalarımız çok müsrifçe olabilir. Yapacağımız alışverişlerde daha parlak ve canlı renkleri tercih edebiliriz. Bugün çalışan olarak yöneticilerimizi, partnerimizi memnun etmek çok kolay olmayabilir. Güzelleşmek için atacağımız adımlardan çok memnun kalmayabiliriz.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

KAVGAYA EĞİLİMLİYİZ

Yarın Ay 4.05 ile 7.58 arası Terazi burcunda boşlukta olacak, akabinde Akrep burcunda seyahat edecek. Duygusal anlamda huzursuzluklara, gerginliklere neden olabilir. Arıza çıkarmaya, kavga etmeye eğilimliyizdir. Bugün insanlara güvenmek bizim için daha zordur. Tutku ön planda olacaktır. Gizli-saklı kalmış konulara, okült konulara merakımız artar, gizlenmiş konular önümüze düşer.

Gerçek nedir öğrenmek isteriz. Cinsel konulara yönelimimiz daha da artabilir. Sezgilerimiz çok güçlü olabilir. İçimize bir şeyler sinmiyorsa yapmamalıyız! Kıskançlık sıkıntıları oluşabilir.

KARİYERDE BELİRSİZLİK...

Salı Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Güneş ile Neptün karşı karşıya olacaklar. Etki süresi - 2 gün. Fiziksel olarak yorgun ve isteksiz hissedebiliriz. Başkalarıyla çatışmaya girmek istemeyiz. Akıl karışıklığı ve isteksizlik bu dönemin en göze çarpan etkilerindendir. Hedeflerle yapmamız gerekenler arasında ikilem olabilir, gerçekleri görmekte zorlanabiliriz. Aldanmalara, aldatılmalara karşı dikkatli olmalıyız. Kendimizi gereksiz yere feda edebiliriz. Hedeflerimizi, kariyerimizi ilgilendiren konularda belirsizliklere düşebiliriz. Bugün kariyerimizde atılım yapmak için pek uygun değildir.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

PSİŞİK RADARLAR AÇIK

Çarşamba günü Ay 13.20 ile 17.05 arası Akrep burcunda boşlukta olacak, akabinde Yay burcunda seyahat edecek. Hem kendimizin hem yakın çevremizdekilerin çözüm bekleyen sorunları varsa paylaşabiliriz. Akrep paylaşmakla alakalıdır. Sevgiyi, aşkı, tutkuyu, parayı ve elbette kalpten sevdiklerimizin acılarını. Tutkulu, yekvücut olmayı temsil eden Akrep ile tensel zevklere dalabiliriz. Dedektiflik, casusluk eğlenceli gelir, hayalet ve korku hikâyelerinden keyif alabiliriz, sırlarımızı paylaşmak, sırları açığa çıkarmak, bu tür kitaplar okumak, film seyretmek için uygun bir gün.

TAMİRAT, TADİLAT ZAMANI

Perşembe Ay tüm gün Yay burcunda seyahat edecek. Güneş ile Plüton arasında üçgen açı oluşacak. Etki süresi - 4 gün. Destek beklediğimiz her konuda, karizma sahibi, güçlü kişilerden gizli destekler alabiliriz. Bu günlerde işlerimizi büyük bir gizlilik içinde yürütebilir, gizli anlaşmalar yapabilir, hayatımıza dair gizli, özel konulara eğilebiliriz. Tamirat, tadilat, temizleme işleri gibi konulara vakit ayırabiliriz. Hayatımızda değiştirmek istediğimiz her türlü konuyu değiştirmek için uygun zamanlardayız.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Özellikle kariyer anlamında çok güçlü destekler alabiliriz, iş arayanlar bu günlerde iş bulabilirler. İş değiştirmek için de uygun dönemdir, gelen teklifleri iyi değerlendirmeliyiz. Eğer ki yalnızsak hırslı, dinamik, yoğun, hayatımızı değiştirebilecek ilişkilere çekilebiliriz, başarıyı rahatlıkla yakalayabileceğiz.

ÇOK DUYARLI OLACAĞIZ

Cuma günü Ay 22.30 ile 23.20 arası Yay burcunda boşlukta olacak, akabinde Oğlak burcunda seyahat edecek.

Venüs ile Şiron arasında üçgen açı oluşacak. Etki süresi -1 gün. İlişkiler veya özdeğer duygusuyla ilgili önemli farkındalıklar kazanabiliriz, birileri bu konuda bize destek olabilir. Sevgiyi yaratıcı bir yerden ifade edebiliriz. İkili ilişkilerde ister istemez çok daha duyarlı olacağımız zamanlar. Eğer yalnızsak iyileştirici etkisi olan kişilere çekilebiliriz. Bu aralar sanat terapisi çok daha iyi gelebilir.
Özdeğer duygusunu iyileştirecek çalışmalar yapabiliriz. İlişkiler üzerine danışmanlık da alabiliriz.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Bugün güzelleşmek için atacağımız adımlar istemediğiniz şekilde sonuçlanabilir.

DİPLOMASİ YAPMALI

23 Eylül Cumartesi Ay tüm gün Oğlak burcunda seyahat edecek. Güneş bugün itibariyle Terazi burcuna geçecek ve 1 ay burada seyahat edecek. Kuzey yarımkürede Güneş Terazi burcuna geçtiğinde sonbahar mevsimi başlamış demektir. Bu dönem ilişkilerimize daha fazla odaklanabilir, ikili ilişkilerimizi de verimli şekilde pekiştirebiliriz.

Terazi objektif kararlar almamıza yardımcı olacaktır. Girdiğimiz ortamlarda zarif ve barışçıl bir tutumla öne çıkabiliriz. Diplomasi yapmak ve çözüm bulmak daha kolay olacaktır. İlk izlenimler bu burç için oldukça önemli olduğundan giyim kuşam, nazik ve kibar tavırlarla karşımızdakileri etkilemek için Terazi'nin yaratıcı etkilerinden faydalanabiliriz.

strong class'read-more-detail'Haberin Devamı

Önce yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

BU HAFTA BURÇLARI NELER BEKLİYOR

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Hafta boyunca işte risk almak, çatışmalara girmek için hiç uygun değil. Yapabiliyorsanız yalnız kalın, etliye sütlüye karışmayın. Biraz da sağlığa dikkat etmeli. Bağışıklığı güçlü tutmalı. Zehirlenmelere karşı yediklerinize, içtiklerinize dikkat etmeli. İşle ilgili konularda güç elde etmek için ideal zamanlar; işe yaramayanları da elemeye başlayın.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

İnsan ilişkilerinde gerçeklerden kaçmayın ve risk almayın. Özellikle borsa, yatırım araçları veya spekülatif yatırımlar konusunda dikkatli olun. Herkesin her söylediğine göre hareket etmeyin. Özel hayatınızdaki bir tutumu, yatırımlarla ilgili konularda hedeflerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yurtdışı, yabancılar, eğitim konularında güçlüsünüz.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)