Medya / Tv-Magazin

Gazze'de savaş bitecek mi

Başlıktaki sorunun cevabı basit, böyle bir ihtimal var ve Salı gününden beri bu ihtimal üzerine pazarlık sürüyor.Katar'da süren müzakerelerde Salı gününden beri savaşı bitirecek bir seçenek, Mossad Şefi David Barnea, Mısır İstihbarat Şefi Tümgeneral Abbas Kamel ve CIA Direktörü William Burns'un da katıldığı toplantılarda ele alındı.Pazarlık masasında konuşulan çeşitli kategoriler var.

Özay Şendir

O fenomenler içinyolun sonu göründü

Dilan Polat'a özenip, ondan aldığı cihazlarla güzellik merkezi açan Ece Ronay, bu sektörden sanıldığı gibi çok para kazanılmadığını söyledi.Dilan Polat gibi Ataşehir'de güzellik merkezi açan Petek Dinçöz de bu işte çok para olmadığını açıkladı.Bakırköy'de güzellik merkezi ve Beylikdüzü'nde şubesi olan Gülhan Gürbüz, "23

Ali Eyüboğlu

Kısa bir Londra rehberi

"Amma gezdin Cihanna" sözlerini bir kenara bırakın, sizlere güzel bir Londra rehberi hazırladım. Bu şehrin mekânlarını keşfetme planınız varsa, 'member' yani üyelik isteyen kulüplere üye olan arkadaşlar edinin. "Yok" derseniz işiniz biraz zor... Annabel's:Londra'da yaşıyor olsam, her akşam gideceğim mekân. Görmek isteyeceğiniz herkes Annabel's'te.

Cihan Şensözlü

Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte

Sezonun filmleri belli oldu: "Napolyon" ve "Açlık Oyunları" serisinin son filmi "Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı".Amerika'da ne oluyorsa, bir süre sonra bizde de aynısı oluyor."Açlık Oyunları", Kuzey Amerika'da 29 milyon dolar kazanarak zirvedeki yerini korurken, toplam hasılatını 98 milyon dolara çıkardı.Bizde geçen hafta vizyona giren "Napolyon" ise gişenin ikinci sırasına yerleşti.

Ömür Gedik

Düğün Levent'te La Boucherie'de!

2 Aralık'ta evlenecek olan Alina Boz ve Umut Evirgen'in nikah detayları belli oldu. İkili, Levent'teki Evirgen'in mekanında dünyaevine girecek ve nikaha 100 seçkin davetli katılacak. DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI! İSTANBUL'UN en iyi mekanlarının

Ufuk Özcan