Medya / Tv-Magazin

Mikonos out!

Her yıl olduğu gibi bu temmuzda da yine Mikonos sezonunu açmış bulunmaktayım.Ada, geçtiğimiz yıllara nazaran bu sezon büyük bir düşüş sergilemiş.Salaş-şık kombinini en iyi yapan yerlerden birisidir aslında.Gelenler bilir, salaş giyinirsiniz ama şıksınızdır.Kadınlar makyajsızdır ama pirüpaktır.

Cihan Şensözlü

Karadağlı yazdırdı Beşikçioğlu sildirdi

29 Ocak 2024 tarihinde yapılan protokol uyarınca Etimesgut Belediyesi'ne ait 100. Yıl Cumhuriyet Kültür Merkezi'ndeki 700 seyirci kapasiteli tiyatro salonu, Devlet Tiyatroları 100. Yıl Sahnesi olarak kullanılıyordu.Protokolün altında dönemin Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı'nın imzaları vardı.

Ali Eyüboğlu

Dünya, en sıcak günü yaşadı

Sadece Türkiye değil en sıcak olan.Sıcaklık rekorları sadece buralarda kırılmıyor.Avrupa Birliği'nin Copernicus uydu izleme sistemiyle yapılan ölçümlere göre, 21 Temmuz, yani geçen pazar, tarihe küresel olarak kaydedilen "en sıcak gün" olarak geçti.Pazar günü dünya genelinde ortalama yüzey hava sıcaklığı 17,09 derece Celcius olarak ölçüldü.Bu değer, geçen yıl temmuz ayında kaydedilen 17,08 derece Celsius olan önceki rekoru aştı.

Ömür Gedik

Türkiye, Yunanistan'a yardım yollamalı

Türkiye'nin tıpkı 2. Dünya Savaşı yıllarında olduğu gibi Yunanistan'a acil yardımda bulunması gerekiyor.Nazi işgali altındaki Atina ve Selanik'te açlıktan her gün yaklaşık 3 bin kişi ölürken Kızılay, Kurtuluş isimli vapurla Atina'ya çok sayıda yardım seferi düzenledi, Pire Limanı'nda hava akını dahil çeşitli saldırılara uğrayan Kurtuluş, bir kaza sonucu

Özay Şendir

Çocuklar büyüyünce yatın boyu uzadı!

İŞ insanı Erdinç Acar, çocukları için kesenin ağzını açmış. Duyduğuma göre Aslan, Masal ve Mavi adında 3 çocuğu bulunan Erdinç Acar, çocuklarının büyümesinden dolayı eski yatını değiştirerek daha büyük bir yata geçiş yapmış... Ailesinin rahatı için 33 metre uzunluğunda Sanlorenzo SL marka bir yat

Ufuk Özcan