TakvimLütfi Albayrak02 Nisan 2021
Okunma: 2  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Önceki Yazısı
Sonraki Yazısı
Lütfi Albayrak
Lütfi Albayrak
Lütfi Albayrak
02 Nisan 2021
Yatak kavgası
EVLİLİK aşkı bitirir mi Yıllardır bu soruyu soruyoruz. Bilmiyorum ama bir şey gerçek, canım cicimler belli bir süre sonra sıradan kişi sıfatlamasına dönüyor. Mesela bugünkü konumuz karıkocanın yatak kavgası. Yatak kavgası deyince hemen aklınıza kötü şeyler gelmesin. Okuyun da karar verin. İçiniz de ne kadar fesatmış. Aysel üfleyerek bir anda döner ve yatakta Nuri'yi ayağı ile iter. Ama Nuri'den hiç ses çıkmaz. Horluyordur. Aysel sertçe ayağı ile tekrar iter. - Haarttttt. Ne oluyo ya. Deprem mi oluyo. - Ne depremi 5 santimlik alanda yatıyorum el insaf. Az öteye git Nuri ya. Bi sığamıyorsun koca yatağa. - Aysel zaten ucunda yatıyorum yatağın. - Heh.. Ucunda yatıyormuş. Utanmasan atıcaksın beni aşağıya yaa. - Ya Aysel gel benden yana biraz burada yer var işte. - O yer dediğin kısımda senin koca göbeğin var Nuri. - Off Aysel ya of yaa! - Bir de ofluyo bak! - Al sana yer. Hadi yat yat fazla konuşma. - Sen konuşma.

Ya da kadınların kulağı çok hassastır. Mutlaka bir tıkırtı duyar. - Hişşşt! Nuri uyaan.. İçerden tıkırtı geliyor. - Ne Hi hmmss homurss! - Ya Nuri kalksana ya.. - Ya yok bi şey sana öyle geliyor. - Ya duyuyorsun da bana niye cevap vermiyorsun - Hadi hayatım yat yat. - Ne mıymıy adamsın sen.. O hırsız Galatasaray'ın tüm maçlarının olduğu CD'leri götürsün de gör sen. - Ne Nerede Kim götürüyor - Atı alan diyorum. Üsküdar'ı geçti... Adam içeri gider bakar kimse yoktur. Odaya göner. - Ne kadınsın gaipten sesler geliyor sana hayırlara gitsin. Kimse yokmuş hadi uyu. - Hoorrrtt. - Ohaaa kadına bak uyumuş bile. Ulann ne çakal kadınsın yorganın hepsini almış.

Yorgan demişken yataktaki kavgaların en büyük nedenidir. - Ayselll. Aysell! - Efendimmm Nuriii. - Uyanık mısın - Yok rüyamda konuşuyorum. - Ya Aysel Allah aşkına bırak şakayı. - Ne oldu Nuriii - Bak görüyor musun kıçım Titanik'in çarptığı buz kütlesi gibi bumbuz. Yorganı biraz bize de bırak dondum anasını satayım. - Doğru söylüyorsun Nuri. O kadar büyük ki buz dağı k