TakvimLütfi Albayrak21 Şubat 2021
Okunma: 3  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Lütfi Albayrak
Lütfi Albayrak
Lütfi Albayrak
21 Şubat 2021
Askerde iş bilmek artı mı

- ARANIZDA E sınıfı ehliyeti olan var mı 15-20 kişi el kaldırır. - En deneyimliniz hanginiz Biri 5 yıl, biri 6 yıl derken biri de 10 yıl. - (10 yıl deneyimli olana hitaben) Şu el arabasını al, şuralardaki çöpleri, çöp alanına taşı. haydi aslanım. -ARANIZDA pos makinesinden anlayan var mı - xxx'de kasiyerdim komutanım. - Tamam bu bulaşıkçı olsun

-ARANIZDA inşaat mühendisleri önce çıksın Atlayanlar. - Yemekhanede ek servis yeri için duvar kırılacak gelin bakem...

- ARANIZDA kimya mühendisi var mı (Acemi arkadaş) Ben varım komutanım. - Tamam, sen çay - şeker karışımını iyi yaparsın, seni çay ocağına çaycı yapıyorum.

- ARANIZDA kitap okumayı seven ve sigara içmeyen var mı - Ben, ben, ben komutanım. - Gelin öne doğru. - Emredersiniz komutanım. -2 kamyon kitap gelmiş kolilerle, onları içerideki kütüphaneye taşıyın.

- ARANIZDA dalgıç var mı - Üç beş kişi el kaldırır. Aralarında en kıdemli, bröveli aşmış arkadaşa bölük akvaryumunun temizliği ve balıkların bakımı kitlenir.

- ARANIZDA bilgisayar kullanmayı bilen var mı Eller havada. - Çavuş! Al bunları karargaha götür, monitörleri depoya taşısınlar.

- MESLEĞIN nedir asker - Kepçe operatörüyüm komutanım. - Geç gazinonun lokantasına; aşçı yardımcısısın, kepçeyle yemek karıştır.

-ARANIZDA mühendis var mı - Var komutanım . - Ne mühendisisin - İnşaat komutanım. - Yok bu olmaz, sen ne mühendisisin - Bilgisayar mühendisi komutanım. - Tamam, al bundan sonra TV kumandasının zimmeti senin üstüne.

- ARANIZDA beden öğretmeni var mı - Ben komutanım. - Al şu filamayı. eksiseyler.com

<