TakvimHakkı Yalçın08 Ocak 2021
Okunma: 4  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Önceki Yazısı
Sonraki Yazısı
Hakkı Yalçın
Hakkı Yalçın
Hakkı Yalçın
08 Ocak 2021
Trump'ın seçimi
NE olacaktı yani Iraklı, Filistinli, Suriyeli çocukları gözünü kırpmadan katleden kansız Trump, Amerika'yı mı yakmayacaktı Ne olacaktı yani geviş getirerek konuşan bir hokkabaz yenilmeyi alkışlarla mı kutlayacaktı Yıllarca kaybetmesi gerekenleri kazananlar, bir kere kaybettikleri zaman kendilerini de kaybeder. Ne bekliyorduk ki, saldırmak istediği ülkeleri "terörist" ilan eden kan kokulu Trump seçimi kaybettikten sonra demokrasi nutukları mı atacaktı İşte size demokrasi! İşte özgürlük heykeli. Eski ya da yeni işte size klasik bir Amerikan Başkanı!

İnsanları öldürmekle, yeraltı zenginliklerine göz dikmekle güçlenen bir ülkeden sadece Clinton "adam gibi geçip gitmiştir ama Trump gibisi görülmemiştir. Ne vicdan ne insanlık! Bundan yıllar önce 3 masum siyahi çocuğun hapse girmesi için kendi parasıyla gazetelere ilan veren Trump'ın şimdi sadece saçlarındaki boyalar akmıyor, bütün foyası da ortaya çıkıyor. 4 kişinin hayatını kaybettiği baskının katliam fermanını veren Trump zanlıdır artık.

14 yaşındaki kızları seks kölesi olarak kullanan ve fuhuş ticareti yapan milyarder Jeffrey Epstein'in belgeselini izlerken, yetkili savcının meslek onurunu otel odalarında nasıl pazarladığını da gördüm, Trump'ın samimi olduğu bu milyarder sapkını korumak için o savcıyı Çalışma Bakanı yaptığını da. 4 ırkçı polis tarafından linç edilen siyahi insanın ardından gelişen olaylardan sonraki Trump resimlerini unutmadım. Dün de söylemiştim bugün de söylüyorum. "Trump gibi yarasaların üzerini arasalar zerre kadar insanlık bulamazlar!"

O yüzden hayvan belgeselleri dahil hayatım boyunca gördüğüm en iğrenç canlılar listesinde ilk sırayı Trump alır. Irkçı Trump sadece siyahilerin ve çocukların değil bütün insanlığın düşmanıdır. Bu dünyayı terk etmeden onun da vereceği bir hesap olmalı. Böyle kansız bir adam "seçimini" çok önceden yaptı çünkü. İnsanları katletmekle, yok etmeyi yaratıcılık zannetmekle. Her şeyden önemlisi de senatoyu basıp demokrasiyi fuhuşa zorlamakla!

Mutluluk Takvimi El hareketiyle şaka yapma. İnsan olduğunu unutma. Çöpleri ayırıp boşalt. Her türlü şartta nazik ol.<