KararGökhan Aktürk 22 Kasım 2020
Okunma: 8  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Önceki Yazısı
Gökhan Aktürk
Gökhan Aktürk
Gökhan Aktürk
22 Kasım 2020
Klas ayak farkı

Alınan son maçtaki mağlubiyet ve ardından gelen milli ara Sarı-Lacivertliler için zor bir süreç oldu. Spor camiasında bitmek bilmeyen eleştiriler, milli maçtan dönen oyuncularının sakatlıkları bu zorlu süreci daha da güç bir hale getirdi.

Erol Bulut, maç takviminden şikayet etse de bu durum, elindeki geniş kadro derinliğinde oyuncularını görmesi açısından onun için büyük avantaj...

Ligde oynadığı maçların ilk yarısına baskılı bir oyunla başlayan Sarı-Lacivertliler, sezon boyu çok konuşulan oyuncusu Mert Hakan ile güzel bir gol bulsa da, geçen sezondan kalan ilk şutta gol yeme alışkanlığını bozmayarak, kalesini gole kapatamadı. Tartışmaya açık bir penaltı ile golü bulan Fenerbahçe soyunma odasına biraz rahat girdi.

İkinci yarıya golle başlayan Fenerbahçe, Mert Hakan'ın çabası, Pelkas'ın güzel pası, Arjantinli yıldızı Sosa'nın bitirici vuruşu ile akan oyunda da golü bularak bu eksikliği de biraz çözmüş oldu.

Perotti, sonradan oyuna giren Ozan Tufan ile beraber bu takımın vazgeçilmez oyuncularından biri olacaktır.

Zaman zaman tarafımdan da eleştirilen Ozan Tufan, Sergen Yalçın ile başlattığı yükselişini eleştirilere kulak asamayarak doğru bir şekilde devam ettiriyor.

Yeni bir takımı olan Erol hocanın "Daha sonraki maçlarda 4-5 gol de bulacağız, kasım ayı ortalarında sistemimiz daha da oturaca