SabahErsin Ramoğlu19 Kasım 2020
Okunma: 4  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Önceki Yazısı
Ersin Ramoğlu
Ersin Ramoğlu
Ersin Ramoğlu
19 Kasım 2020
Biri Atatürkçüleri diğeri ülkücü kovdu

Bir yanda özü sözü bir olan Erdoğan var. Diğer yanda yalan konuşan, iftira atan Kılıçdaroğlu ile Meral! Reis 'emanet' ehlidir onlar değil! Reis asla yalan söylemez! İradesi sağlam, feraseti de yerindedir, insana güven verir, ameli tamdır. Mütevazi ve cömerttir. Hem alim hem de ariftir... Müslümanlara karşı yumuşak, zalimlere karşı serttir. Müşfiktir, cesur ve huyu güzeldir! Kimseyi küçük görmez, büyüklere hürmeti vardır. Diğer tarafta ise insanları bölen aşağılayan yalanı peynir ekmek gibi yiyenler vardır. Bunlar Küreselcilere uymayan Erdoğan'ı kötü göstermek için bir ayak üstünde kırk yalan atar. Neredeyse adamı canavar ilan edecekler. Ona oy verenleri bile aşağılarlar. Sosyal medya Trump'a yaptığını Reis'e de yapıyor... Neden Çünkü 'Küreselciler' Kıbrıs'tan ve Mavi Vatan'dan vazgeçmemizi istiyorlar. Ermeni soykırımına esnek bakılmasını. HDPKK'ya özerklik verilmesini. Libya ve Akdeniz'den uzak durmamızı... HDPKK ile FETÖ'nün serbest kalmasını. Ulusal çıkarları terk etmemizi de. Bunları Reis'e yaptıramadılar. Ama Kılıçdaroğlu liderliğindeki 'Millet İttifakı'na yaptıracaklar.

p style"text-align: center;"

15 Temmuz başarılı olsaydı Akşener Başbakan olacaktı... Çünkü 'Yurtta sulh cihanda sulh'u ilk seslendiren oydu. Can Dündar haini Alman kanallarına çıkıp Türkiye'yi karalıyor... Fonda parçalanmış bir Türk bayrağı var. Sübniminal olarak Türkiye'nin parçalanacağını işaret ediyor bu bayrak. Kırmızı bültenle aranan Dündar'ı destekleyen Kılıçdaroğlu ile Akşener'e bu millet oy verecek öyle mi ABD Dış İşleri Bakanı Pompeo Türkiye'ye geliyor, Ankara'da yetkililerle görüşmek yerine İstanbul'da Rum Patrikhanesi'ne gidiyor. Amaç Ayasofya! Kısacası 'Millet İttifakı' çoktan bitti... Bu halk Kemal ve ortaklarına zırnığını vermez değil oy... Bunlar 2023'ten önce dağılır. Bay Kemal'in sürekli erken seçim demesinin sebebi bu korkudur. Adam kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Kemal'in her lafı yalan, her sözü iftira... Enayi mi bu millet. Görmüyor mu olan biteni

p style"text-align:center"

Kılıçdaroğlu CHP içindeki Atatürkçü kanadı tasfiye etti. Bi de 'Atatürkçüyüz' diyor! Atatürkçü değil o 'küreselci!' PKK ile işbirliği yapıyor. Partiyi FETÖ'ye teslim edebiliyor. Onur Öymen kaliteli bir siyasetçiydi. Öymen'i partiden niye attı Atatürk'le ne derdi var Dersimli Kemal'in İsyanın bastırılmasının rahatsızlığı mı Bay Kemal FETÖ ve PKK'dan başka kimseyi sevmez! İşin içinde bir de 'bölücü' anayasa var, Kılıçdaroğlu ile Akşener'in inkâr ettiği! Millet salak değil ama. Halk sosyal medyada iki videoyu yan yana koyup yayınlıyor. Altına "tek videoda Kemal Kılıçdaroğlu'nun yalancı bir paçoz olduğunu ispatlayalım" diye bir not düşüldü. İlkinde Kemal "Millet ittifakını oluşturan partiler bir anayasa değişikliği için neler yapabiliriz diye bir araya geldik"