SabahErsin Ramoğlu12 Ekim 2020
Okunma: 3  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Sonraki Yazısı
Ersin Ramoğlu
Ersin Ramoğlu
Ersin Ramoğlu
12 Ekim 2020
Ateşin Çocukları Hatay'ı yaktı!

Bu yeni CHP: Orman yakan PKK'yı, 15 Temmuz darbecisi FETÖ'yü, Savcı Selim Kiraz'ı şehit eden DHKPC'yi kınamaz! Hiç boşuna beklemeyin! Çünkü bu yeni CHP; FETÖ, DHKP-C ve HDPKK tarafından ele geçirilmiştir! Bunlar birbirini ısırmaz! Kahpeler 'Hatay'ı PKK yaktı' demez! Hem de PKK açık açık, "Yangınları biz çıkardık" demesine rağmen! Birgün: "Hayır siz çıkarmadınız" diyor! PKK ısrar ediyor: "Etme lan, Hatay'ı biz Ermenistan'a destek için yaktık!" Birgün ve CHP olayı saptırıyor: "Yoo orda bir maden projesi var onun için yakıldı!.." PKK gençlik örgütü Ateşin Çocukları ise: "Belen'deki faşist sürülerini, askeri alanı ve bütün şehri ateş ve korku içerisinde bırakan kutsal ateşi yakan inisiyatifimizin doğal üyelerine bin selam olsun" diyor! Kimdir bu 'Ateşin Çocukları' PKK'nın itleri... Yani onun bunun çocukları! Hatay Valisi Rahmi Doğan olayın çok yönlü araştırıldığını söylüyor! Savcılar her şeyi didik didik ediyor! Yarın öbür gün ucuzlar her şey!

p style"text-align: center;"

p style"text-align: center;"

PKK'nın yaktığı ateş Belen, İskenderun ve Arsuz ilçelerinde çok sayıda ev ve iş yeri ile fabrikanın yanmasına sebep oldu! 400 hektar ormanı kül etti. PKK'nın üstlendiği saldırıyı, "Hayır onlar yapmadı" diyen aşağılık bir muhalefet var karşımızda. Bunlar PKK ormanları yakar görmezler! Tuma Çelik tecavüz eder duymazlar! CHP ağaç keser oralı olmazlar! Tek bildikleri şey, Erdoğan'a iftira atmak! Türkiye yandı, bitti mahvoldu edebiyatı üzerinden algı oluşturmak! Gelelim şu artist takımına... Yani Cem Yılmaz'a, yani Şahan Gökbakar, yani Gökhan Özoğuz ile Tarkan'a... Bunlar konu hükümete ve devlete saldırmak olunca ortalığı ayağa kaldırırlar. PKK, Ermenilere destek için Hatay'ı yakınca sesleri çıkmaz! Neden susuyorlar Hatay'ı yakan PKK'lılara tek cümle edin be, bir tek cümle!

p style"text-align: center;"

p style"text-align: center;"

Amerika'dan gelen dolarlarla yayın yapan T24 yazarı Ermeni sevdalısı Hasan Cemal Türkiye'yi içine sindiremiyormuş! Sebebi de Reis'in Can Dündar'a 'Satılmış, alçak ve casus' demesiymiş! Ne diyecekti ya! Kahraman mı Hangi ülkede devletin gizli sırlarını açık eden bir gazeteci var Hasan Cemal'in savunduğu isimlere bak; biri Can Dündar, diğeri Levent Gültekin! İkisi de hain! Herif 'Azerbaycan devlet mi' diyor! Cumhurbaşkanı Aliyev'e saldırıyor! Hem de Ermenistan'la savaş sırasında! Kimden yanasın Levent efendi RTÜK, HalkTV'ye ceza kesmiş! Ödül mü verecekti yani! FETÖ'nün uşağı Can'cık hapse giriyor. Hapisten çıkınca yurt dışına kaçıyor! Geri dön çağrısına uymadığı için de mallarına el konuyor! Yani herşey yasaya uygun! Ama Hasan Cemal kuduruyor!

p style"text-align: center;"

p style"text-align: center;"

CHP HDP İP Saadet PKK ve Zerdüşt ittifakı önce Hatay'ı sonra Trabzon'u yaktı... Dolar bahanesiyle PKK'nın omuzundan hükümete ateş eden CHP'ye soruyoruz. Özgür Özel ile Faik Öztrak'a da! Hatta Ekrem İmamoğlu'na da...