TakvimDr. Nafiz Karagözoğlu16 Şubat 2021
Okunma: 13  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Sonraki Yazısı
Dr. Nafiz Karagözoğlu
Dr. Nafiz Karagözoğlu
Dr. Nafiz Karagözoğlu
16 Şubat 2021
Önce kontrol sonra ilaç

65 yaşındayım. Hanımım benden 5 yaş küçük. Ama onun için güçlü olmam lazım. Çünkü hanım gerçekten bu fedakarlığı hak ediyor. Gece bedenime karanlık çöküyor. Hiçbir yerim hareket etmiyor. İlaç alayım mı Gayretli ve fedakarsınız. Yaş ilerledikçe bedenimizin en büyük parçaları da en küçük parçaları da kuvvetten düşebilir. Örneğin kolumuzun kası da zayıflar, baş parmağımız da. Damar sertliği bunun en önemli nedenlerindendir. Erkeklerde damar bozukluğu mevcutsa hangi yaşta olursa olsun cinsel güçte azalma olabilir. Önce İç Hastalıkları ve Üroloji Uzmanına muayene ol. Sonuçlara uygun olarak hareket ilacını alıp almamanıza karar verilir.

FİTİL YÖNTEMI ETKİLİDİR Hocam ozon tedavisi yaptırdım. Damardan yaptılar. Kardeşim Almanya'da fitille ozon olmuş. Farkı var mı fitil daha mı iyi Uygulama yöntemlerinin yan etki ihtimalleri birbirine göre farklıdır. Rektal Insuflasyon dediğimiz fitil yönteminin yan etki ihtimalleri çok daha azdır. Uygulama süresi daha kısadır. Ağrısızdır. Risksizdir. Doğaldır. Tercih sizin.

SEVGİLİLER GÜNÜMÜ KUTLAMADI Eşim Sevgililer günümü kutlamadı. Sinirlendim. Karnım ağrıdı. Risk var mı Stres, sıkıntı, huzursuzluk mide bağırsak sistemini olumsuz etkiler. Gastrit, reflü, ülser, hazımsızlık, huzursuz bağırsak sendromu gibi