HürriyetAygül Aydın12 Ocak 2021
Okunma: 9  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Aygül Aydın
Aygül Aydın
Aygül Aydın
12 Ocak 2021
13 Ocak Oğlak Yeniayı: İnsanın hakkını vermek, insanın gelebilecek en onurlu konumudur.

Günaydın yıldız savaşçıları;

Çok güçlü bir Yeniay'ın başlangıcına doğru ilerliyoruz. Hiç olmadığınız kadar halsiz, yorgun ve mental anlamda tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu durum sadece biraz yavaşlamanız ve akışta kalmanız içindir. Sadece düşünün ama düşündüğünüzü kimseyle şu an için paylaşmayın. Öfkeli asla olmayın. En büyük tuzak öfke ve intikam.

Dünyayı ve kendinizi bir akış içinde rahat bırakın.

Yıldız savaşçılarından bir ricam bulunmaktadır.

"Astroloji gelecekten haber vermez, sizi geleceğe taşır. Bu yüzden bir şeyi öngörmek önüne geçmek anlamı taşımaz. Olması gereken olacaktır. Yağmur yağacaksa yağacaktır. Bu durumda siz yağmur neden bana yağıyor diye şikâyet ederseniz bu sizler için sadece ayağınızın takılıp düştüğü yerde kalmanız demektir. Âmâ astroloji bilgisine sahipseniz ya da kaliteli bir astroloji okuyucusuysanız bunun yerine ayağınızın neden o taşa takıldığını ve neyi fark etmeniz gerektiğine yardımcı olur. Bir astroloji araştırmacı olarak sizlere sunduğum bu bilgiler ışığındaki tek görevim sizlere bir aydınlık sağlamaktır. Sizleri düşündürmektir. Ne yapacağınızı söyleyemem. Bunu size kimse söyleyemez. Ne kadar okursanız ve ne kadar bulunduğunuz çağın ve zamanın ruhun okursanız ne yapacağınızı daha iyi bilirsiniz. İçinizdeki korkulara, kaygılar bir son verebilirsiniz. Dünyada bulunduğunuz yerin hakkını vermeyi unutmayın. Bu koordinatlarla bu zamana boşuna geldiğinizi düşünmüyorum. Bu evrende sebepsiz bir kuş dahi uçmaz"

Lütfen bu unsuru unutmayın olur mu

13 Ocak oğlak yeniayı yazısını yazdım. Bunu okuyabilirsiniz. Ne demek olduğundan uzunca söz ettim. Hırslarınızı bir köşeye bırakmanız gerektiğini ve sakince geleni karşılamanızı anlattım. Sizin niyetiniz temiz ve güzel olsun. Kimsenin fikri sizin gerçekliğiniz değil. Bu işi 24 yıl önce yaptığımda insanlar benle dalga geçiyordu. Hiçbirini dinlemedim ve umursamadım. İş hayatımda benimle dalga geçen biri vardı. Geçenlerde başka biriyle haber göndertiyor. Haritamı nasıl öğrenirim diye. İlk önce ona yardım etme kararı aldım. En yara aldığım yeri tedavi etmem gerekiyordu. Seve seve dedim. Manyak mısın dediler bana. Hatırlamıyor musun ne ağlamıştın. Dün gibi hatırlıyorum. Hiç çıkmadı ki aklımdan. Ama önemi yok. Onlar sayesinde inancım güçlendi ve yolumdan vazgeçmedim. Hayat böyledir. Eninde sonunda sizi denk düşürür.

Akışta kal diyoruz ya;

Akışta kalmak ne demek bunu bilmiyoruz.

Akış demek;

Diken üstünde olmayı, doyumsuzluğu, uyuşukluğu,

Yardım beklemeyi, onda var bende yok demeyi,

Sinsiliği, iftira atmayı, korkmayı, incinmeyi, şaşırmayı,

Aşağılamayı, mükemmelliği, sızlanmayı, başkasının tabağına gözünü dikmeyi, kolayı kaçmayı, kılı kırk yarmayı, birilerini beklemeyi, gücünü başkasında kullanmayı, geçmişi eşelemeyi birilerine ve en önemlisi kendine engel olmayı bırak demektir...

Kendine engel olmaktan vazgeçmektir.

Vücutlarınıza hapsolmayın. Evlerinize, tarlalarınıza, arabalarınıza bağlı kalmayın. Bitcoin, altın, dolar vs. bir durun

Asıl kimliğiniz dağların üstünde rüzgarla dans ediyor ve onu bulmanız gerekiyor.

Aşık olduğunuzda yön veremezsiniz duygularınıza. Bu duyguların