Yeni AkitAbdurrahman Dilipak15 Kasım 2020
Okunma: 4  
Oylama:  
 0
 0
 Oy Verebilirsiniz
Sonraki Yazısı
Abdurrahman Dilipak
Abdurrahman Dilipak
Abdurrahman Dilipak
15 Kasım 2020
Biri bize yalan söylüyor!

p class"p1""Koronavirüste tüm aşı çalışmaları çöp olabilir". 13.11.2020 tarihli Sabah gazetesindeki haberin başlığı böyle. Haberin devamı şöyle: "Koronavirüsle ilgili gelen son dakika haberine göre Amerika,İngiltere,RusyaveÇinaşılarının denek çalışmalarının yapıldığıİstanbul Tıp Fakültesi'ndeki ilk sonuçların umut verici olduğu belirtilirken, tıp dünyasını korkutan ve ihtimaller dahilinde olan bir senaryo ise her şeye baştan başlamayı gerektirebilir. Prof. Dr.Tufan Tükekdünyayı kurtarması beklenen aşı çalışmalarını adeta yok edecek ihtimali açıkladı. 90 etkinlikli bir aşı toplumsal bağışıklanma anlamına gelir. Buradaki en büyük risk faktörü virüsün mutasyona uğraması. Koronavirüs'ün yapısında oluşacak bir mutasyon en korktuğumuz olasılık. Şayet virüs influenza gibi her yıl farklılık gösterir yani mutasyona uğrarsa, yeni çalışma ve aşı takvimi gerekecektir". EVET, BÜTÜN AŞILAR ÇÖP OLABİLİR VE TÜNELİN SONUNDAKİ IŞIK SÖNEBİLİR!

p class"p1"Buyurun bir başka haber daha: "Pfizer ve BioNtech ortaklığında geliştirilen yeni tip Koronavirüs aşısının üçüncü faz denemeleri sonunda 90 etkili olduğunun açıklanması, dünya genelinde Koronavirüs mücadelesi için bir umut oldu. The Economist, bu haftanın aşı gelişmesini kapağında 'tünelin sonunda görünen ışık' olarak resmetti. Hatırlarsanız, The Economist, daha önce de, ağzı maskeli bir adam köpeğinin ipini elinde tutuyordu. Meçhul bir el de adamın boynuna ip takmış, onu tutuyor. Son manşeti tüneli gösteriyor ve çıkışta aşı var. Mecburi istikamet aşı. Manşet: "Aniden beliren umut"! Bu arada kendini "Büyük üstad" olarak "Göklerin (Starlink) ve yerin (Neuralink) hakimi" zanneden Great reset sonrası yeni normal zamanın hakimi olma hayalleri kuran Elon Musk: aynı gün 4 kez Covid19 testi yaptırmış. İkisi negatif ikisi pozitif çıkmış. Üstelik aynı hastanede, aynı ekip ve aynı ekipman ile. Elon Musk "Bu işte bir terslik var!" demiş. elonmusk: "Something extremely bogus is going on. Was tested for covid four times today. Two tests came back negative, two came back positive. Same machine, same test, same nurse. Rapid antigen test from BD."

p class"p1"Bakın bu Covid laboratuvarda üretilen geni ile oynanmış bir biyolojik ajan. Bir "biyolojik savaş"la karşı karşıyayız. Bu savaşın Şeytan üçgenindeki merkez karargahında StarlinNeuralink, Microsoft5GHuawei vd ve DSÖ var! Bir de bunun bilim, ekonomi, siyaset, STK, Akademi, Media alanlarında işbirlikçileri var! Allah insanlığı zalimlerin, yer yüzünü ıslah etme iddiası ile tezgahladıkları fitne ve fesadından korusun. Ve biz de akıllı, dürüst ve cesur bir şekilde bunlara karşı çıkalım, bunların değirmenine su taşımayalım.

p class"p1"Bu Covid büyük bir komplo. Bu tanı kitleri sistemin uydurduğu, her gribi "Covid" diye etiketleyerek "Korku pand